Burnuyla barışmak isteyenlerdenseniz tıp teknolojileri sizler için çareler üretmeye devam ediyor. Burun dolgusu da onlardan biri…
Ameliyatsız burun estetiği ile güzel ve estetik bir buruna sahip olunabiliyor. Özellikle cerrahi korkusu olan ya da rinoplasti sonrası nasıl görüneceğini yaklaşık olarak görmek ve yaşamak isteyenler için, 1-2 yıl arasında kalıcılığı devam eden, harika bir deneyim sunuyoruz.

Hafif kemerli burunlar için; dolgu ideal bir çözüm oluyor. Dolgu uygulaması ile burundaki boşluklar doldurulabiliyor ve hafif kemerli burunların kemerinin daha az gözükmesi sağlanıyor. Daha önce operasyon geçirmiş ama problemi olan, yeni bir operasyona vakit ayıramayan ya da operasyondan çekinen ve özel günler öncesi iyileşme dönemi yaşamadan burnunda hafif değişiklikler isteyen kişilerin dolgu uygulamasıyla çok iyi sonuçlar almaları mümkün.

Ameliyatsız bu işlem, genel anestezi gerektirmiyor. Uygulama burnun krem ile uyuşturulmasını takiben 10 dakikada yapılıyor. Etkisi 12- 18 ay arasında devam eden uygulamanın ardından kişiler hayatlarına kesintisiz devam edebiliyorlar.

DENEME YAPABİLİRSİNİZ

Burun dolgusu, estetik burun ameliyatı öncesi deneme amaçlı da yapılabiliyor. Özellikle burun estetiği konusunda net karar verememiş olan kişilerde, öncelikle yapılacak kısa süreli bir burun dolgusu ile kişinin olası burun estetiği sonucunu denemesi sağlanmış oluyor. Burun dolgusunun, çene dolgusu, dudak dolgusu ve yanak dolgusu uygulamaları ile beraber sık yapılan uygulamalardan biri. Tüm bu yüz dolgusu uygulamalarının orantılı ve daima gereğinden az miktarda, 1 gramını bile titizlikle düşünerek yaptığımızda, gerekli miktarı uygun yere yerleştirdiğimizde, estetik açıdan orantılı yüz görünümü sağlanmış olur.

BAŞKA NELER YAPILABİLİR?

Burun dolgusu ile burun eğrilikleri tamamen giderilebiliyor veya hafifletilebiliyor, burun ucu kaldırılabiliyor, burun asimetrileri düzeltilebiliyor, burun estetiği ameliyatı sonucu oluşan problemler giderilebiliyor. Burun dudak bileşkesi belirginleştirilebiliyor, burun sırtı düzleştirilebiliyor, burun-alın ilişkisi ya da burun kanadı çentiklenmesi de düzeltilebiliyor.

 

DİĞER YAZILAR